Dziękujemy!

Wszystkim bolesławianom dziękujemy za ogromne wsparcie dla Gliniady i Via Sudetica. Dziękujemy tym, którzy pomalowali się gliną i poszli w Paradzie z nami, było nas ponad pół tysiąca!
Dziękujemy też tym, którzy mieli ochotę się pomalować ale obiecali sobie, że zrobią to za rok : )

Dziękujemy tym, którzy pomagali, tym którzy nie przeszkadzali i tym którzy przeszkadzali – tym ostatnim za to, że robili to tak bezskutecznie.

Dziękujemy również wszystkim tym którzy przyjechali z daleko i z bardzo daleka, aby być z nami. Przyjemnością było Was gościć.

Kolejny raz pokazaliśmy wszyscy, że Bolesławiec to miasto pełne ludzi z wyobraźnią, fantazją, feelingiem i dystansem do siebie. Że potrafimy zrobić coś unikalnego, zaskakującego i promującego nasze wspaniałe miasto w sposób bezprecedensowy.

Glinoludy w tym roku będą gościć jeszcze w Niemczech i w Polsce (m.in. w stolicy i w Zielonej Górze). Glinoludy dalej będą rozsławiać Bolesławiec tak, jak to robią dotychczas.

I prośba do Was wszystkich, za rok zróbmy Gliniadę tysiąca Glinoludów. Już zaczynamy nad tym pracować. Jeśli macie ochotę nam pomóc, zapraszamy.